„Tropem szkolnych korytarzy” – zajęcia adaptacyjne dla klasy I

Z ogromnym przejęciem pierwszoklasiści powitali progi naszej szkoły. Bardzo zaciekawieni i wystraszeni rozglądali się po klasach i dużych holach szkolnych. Chcąc zaspokoić ich ciekawość,  na zajęciach adaptacyjnych, uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w serii zajęć pt. „Tropem szkolnych korytarzy”. Obecnie wiedzą, gdzie znajduje się pokój nauczycielski i gabinet dyrektora. Wiedzą, gdzie iść po pomoc do pielęgniarki szkolnej. Uwielbiają spędzać czas na sali gimnastycznej i sali korekcyjnej. Często, po drodze na stołówkę szkolną, odwiedzają bibliotekę oraz sklepik szkolny. Ich pewność siebie podczas wędrówek po naszej szkole jest nagrodą za tak aktywny udział w zajęciach. Cieszymy się, że obecnie żaden kąt naszej szkoły nie jest obcy dla naszych pierwszoklasistów.

Wychowawczyni klasy I :  Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.