Prezent – niespodzianka od starszych kolegów dla uczniów klasy drugiej.

Wszyscy lubimy niespodzianki, dlatego tez bardzo ucieszyliśmy się, gdy  odwiedzili  naszą klasę nasi starsi koledzy. Przyszli z upominkiem dla każdego z nas. Gimnazjaliści wiedzieli o tym, ze zostaliśmy czytelnikami szkolnej biblioteki. W związku z tym własnoręcznie wykonali dla wszystkich uczniów naszej klasy upominek – zakładkę do książki. Zakładki są piękne, kolorowe i mają niepowtarzalny kształt kotka, tygryska, pieska i wiele innych. Dziękujemy naszym starszym kolegom. Na pewno odpowiednio wykorzystamy otrzymane zakładki. Będziemy zaznaczać nimi strony w wypożyczanych książeczkach, aby ich nie niszczyć. Dziękujemy!

Wychowawczyni klasy drugiej: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.