Gminny Konkurs Recytatorski ,,Strofy dla Niepodległej”

24 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Parsęcku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski ,,Strofy dla Niepodległej”. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu Gminy Szczecinek. 

Uczestnicy występowali w dwóch grupach wiekowych: uczniowie z klas I- IV oraz uczniowie z klas V- VIII. Uczestnicy recytowali wiersze związane tematycznie z ojczyzną, historią naszego kraju oraz z odzyskaniem  niepodległości przez Polskę. Występy uczestników wzruszały do łez, więc komisja konkursowa miała trudne zadanie by wybrać najlepszych.

 

Nasi reprezentanci wyjechali z konkursu jako laureaci i zwycięzcy:

-w kategorii I-IV II miejsce zajęła Julia Brajer.

-w kategorii V-VIII I miejsce zajęła Aleksandra Myszak.

 

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz drobne upominki. Gratulacje.

Mariola Stefaniak, Małgorzata Kur

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.