Rozgrywkami w unihokeja rozpoczęliśmy szkolny maraton zawodów sportowych

    30 października b.r. odbyły się gminne zawody w unihokeja. Gościliśmy zespoły z SP Gwda Wielka oraz SP Żółtnica. W zawodach wzięli udział chłopcy oraz dziewczynki z rocznika 2006 oraz młodsi. Po zaciętym boju, wśród chłopców na pierwszym miejscu uplasowała się ekipa z Żółtnicy, drugie miejsce przypadło Gwdzie Wielkiej, natomiast ostatnia – trzecia lokata – należała do gospodarzy z Turowa.

    Odwrotnie rzecz miała się, jeśli chodzi o dziewczynki – tym razem Turowo okazało się niegościnne – gospodynie zajęły 1. miejsce, zaraz za nimi uplasowała się Żółtnica, natomiast trzecia lokata przypadła zawodniczkom z Gwdy Wielkiej.

    Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim pozostałym drużynom oraz ich trenerom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za przybycie i grę fair-play oraz  życzymy powodzenia na kolejnych etapach zmagań.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.