W naszej szkole ważne wydarzenie – Pasowanie na ucznia klasy I

Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Pani dyrektor dokonała pasowania kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej  im. Tadeusza Kościuszki w Turowie. Nasi pierwszoklasiści ślubowali być pilnymi i wzorowymi uczniami, należycie wypełniać obowiązki ucznia oraz pomagać słabszym i młodszym od siebie. Po części oficjalnej przyszedł czas na występ, który został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia, następnie uczniowie wraz z wychowawcą i zaproszonymi gośćmi udali się na poczęstunek. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce oraz jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów klasy 1, Radzie Rodziców oraz  Spółdzielni Uczniowskiej „Grosik” za przygotowanie prezentów dla naszych najmłodszych uczniów.

Wychowawczyni klasy I: Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.