Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Sówek

Zajęcia otwarte to bardzo ciekawa forma współpracy z rodzicami. Rodzice mogą w bezpośredni i atrakcyjny sposób poznać realizowane w przedszkolu zadania i stosowane metody pracy, a przede wszystkim zobaczyć swoje dziecko podczas pracy i zabawy.  Aktywnie uczestniczą w zajęciach artystycznych, które są jedną z ważniejszych form działalności dziecka w  przedszkolu.

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia plastyczne na temat Praw Dziecka z udziałem rodziców. Dzieci utrwalały wiedzę o swoich prawach podczas różnorodnych form aktywności: biorąc udział w zabawach, śpiewając piosenki, wykonując  prace plastyczne. Rodzice wraz z dziećmi z zapałem wykonywali prace wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego wszyscy wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc. Podsumowaniem zajęć były piękne prace plastyczne, które zostały zamieszczone na wystawie z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

 Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.