Krasnoludki świętują Dzień Kredki

„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę,
kolorowe kredki bardzo lubią mnie…”

To ważne święto dla najmłodszych naszych przedszkolaków. Dzięki kredkom mogą one wyrazić swoje myśli i uczucia. Rysowanie w dodatku rozwija wyobraźnię, więc tym bardziej warto  zachęcać dzieci do tej świetnej zabawy. Dlatego też w tym dniu kredka znajdowała się w centrum naszych zabaw. Nie zabrakło piosenki pt. „Kolorowe kredki”oraz wiersza „Edek z krainy kredek”. Kredki wykorzystaliśmy nie tylko do rysowania i kolorowana, ale również do zabaw matematycznych, rytmicznych, ruchowych oraz do konkurencji sprawnościowych. Dzięki zabawom utrwaliliśmy nazwy kolorów. To był wesoły dzień!

Wychowawczyni: Wiesława Pakulniewicz

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.