Wyniki konkursu plastycznego „Pani Jesień”

Cieszymy się bardzo, że konkursy plastyczne cieszą się w naszej szkole ogromnym zainteresowaniem. Mają na celu  rozwijać i kształcić wyobraźnię plastyczną oraz  kreatywność dziecka. Widzimy, jak nasi mali uczniowie wzbogacają zainteresowania różnorodnością technik plastycznych. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością.

Laureaci konkursu:

I miejsce:    Jeż Nikola

II miejsce:   Aleksandra Wajda

                          Piotr Mnich

III miejsce: Lena Dąbkowska

Wyróżnienia: Kamil Kosowski, Natalia Peciak, Emilia Kacperek, Mirosław Kulesza, Zuzanna Kadłub, Julia Bakuła, Paulina Płóciennik, Zosia Płóciennik, Maja Płóciennik

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.