Święto Pluszowego Misia- ,,Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel – Pluszowy Miś.
Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. W przedszkolu jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia.
W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Wszystkie przedszkolaki nauczyły się zabawy ruchowej „Niedźwiadek”.

Ważnym punktem naszej uroczystości była wizyta  w Bibliotece Publicznej, gdzie pani bibliotekarka przeczytała dzieciom bajkę o przygodach misia Kajtka. 
Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Wychowawca: Krystyna Ludwiczak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.