Światowy Dzień Życzliwości to jeden z najmilszych dni w roku!- uczniowie klasy II i III ten dzień uczciły w sposób szczególny

Jest taki dzień, w którym być może bardziej niż zwykle – powinniśmy okazywać innym życzliwość. To Dzień Życzliwości. Tegoroczny Dzień Życzliwości postanowiły wraz z wychowawcami świętować klasa II i klasa III. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonały kolorowe serduszka  wypełnione licznymi cytatami, myślami na temat serdeczności, przyjaźni i uśmiechu. Każdy starał się, aby jego serduszko było piękne.Z serduszkami w rękach wybraliśmy się do zaprzyjaźnionego z nami Domu Środowiskowego.

Nasze odwiedziny i wspólna zabawa po raz kolejny uświadomiły nam jak ważna jest życzliwość wobec drugiego człowieka. Promienny uśmiech na twarzach podopiecznych Domu Środowiskowego był dla nas największym podziękowaniem. Oczywiście nasze spotkanie nie mogło odbyć się bez tańców. Wspólna zabawa przy muzyce była dla wszystkich wielką radością.. Wspólne spotkanie w Domu Środowiskowym wywołało w nas ogromne wzruszenie. Dzięki takim działaniom widzimy jak wspaniale potrafią zachowywać się nasi uczniowie, jak dużo jest w nich empatii i że umieją być życzliwi wobec innych.

 Życzymy wszystkim niech dniem życzliwości nie będzie tylko 21 listopada. Jeśli wszyscy spróbujemy być bardziej mili dla otoczenia, okaże się, że otoczenie odwzajemnia się tym samym. A kto z nas nie chciałby spotykać na swej drodze miłych, życzliwych, uśmiechniętych ludzi?  

Wychowawczynie: Teresa Salamon, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.