Pierwszoklasiści na placu zabaw „Wesołe kulki”

W ramach zajęć adaptacyjnych  uczniowie klasy I  pojechali na wspólną zabawę do placu zabaw „Wesołe kulki” w Szczecinku. Jest to doskonały sposób na integrację grupy oraz wzajemne poznanie się, a zarazem  wymarzony czas dla dzieci, który mogą spędzić wspólnie na szaleństwie pośród kolorowych kulek, zjeżdżalni, karuzeli i trampolin. Dzieci były zachwycone miejscem, zmęczone szaleństwem i szczęśliwe, że ich klasowe marzenie spełniło się tak szybko. Pierwszoklasiści otrzymali kolorowe balony i uśmiechnięci wrócili do szkoły. Oczywiście po wizycie na placu zabaw „Wesołe kulki”, zajęcia adaptacyjne stały się jednymi z ulubionych zajęć pierwszoklasistów.

Wychowawczyni: Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.