Światowy Dzień Pluszowego Misia u Sówek

Dnia 23.11.2018 r. w przedszkolu odbyła się  uroczystość Dnia Pluszowego Misia. Do święta przedszkolaki przygotowywały się od kilku dni. Samodzielnie wykonały portrety misiów, którymi udekorowały salę przedszkolną. Wykonały również z gotowych elementów piękne prace plastyczne, które zostały zamieszczone na wystawie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pomysłowe Sówki zrobiły sobie opaski na głowę i ozdobiły je kolorowymi misiami. W dniu obchodów Dnia Pluszowego Misia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Poznały historię pluszowego misia, wspólnie recytowały wiersze oraz bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Obejrzały projekcję bajki „ Miś Uszatek”. Wzięły  udział w degustacji miodku, który wszystkim bardzo smakował. Najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość zaprezentowania swojego misia kolegom i zabawy z pluszakiem.

   Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.