Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III

W poniedziałek  zawitali do naszej szkoły przemili goście – kolorowe, mięciutkie, pluszowe MISIE. Na pierwszej przerwie, uczestnicząc w  pięknym korowodzie, przywitały się z innymi gośćmi. Bardzo chętnie tańcowały ze swoimi właścicielami przy muzyce, brały udział w konkursach tanecznych, a nawet prowadziły słynną zabawę „Jedzie pociąg”. Udało im się wykonać kilka sztuczek cyrkowych. Wszystkie obowiązkowo  uczestniczyły w lekcjach języka polskiego, matematyki, jak i informatyki. Wybranym  nawet udało się odebrać, wraz ze swoim właścicielem,  nagrodę za udział w konkursie plastycznym „Pani Jesień”. Wszystkie misie były zachwycone naszą szkołą – to akurat nas nie dziwi! Warto nadmienić, że były wśród nich tacy, którzy obiecali chodzić ze swoimi właścicielami do szkoły każdego dnia! A nawet jeden nam powiedział, że spełniło się jego marzenie – poznał Szkołę Podstawową w Turowie!

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.