„Czytające Przedszkola”

Nasze Przedszkole włączyło się do realizacji Programu „Czytające Przedszkola” w ramach Fundacji  „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.”

 Celem programu jest wspieranie i rozwój czytelnictwa wśród dzieci.

Wczesne dzieciństwo, wiek przedszkolny to niezwykle ważny czas w rozwoju dziecka. Dzieci poznają świat, gromadzą wiedzę, rozwijają i doskonalą swoje umiejętności. Udział naszego przedszkola w Programie „Czytające Przedszkola” daje gwarancje lepszego, wszechstronnego rozwoju dzieci, wzbogacania ich mowy, nauki poprawnego i bogatego słownictwa oraz lepszego przygotowania do szkoły i do życia.

Zapraszamy Rodziców do aktywnego włączenia się w realizację programu.

Więcej informacji w zakładce – Nasze Przedszkole/Programy i innowacje.

 

wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.