Awans tenisistów

Miłym akcentem przypadło nam kończyć listopad – 28.11 b.r. podczas gminnych zawodów, tenisiści w składzie: Kuba Bugaj, Casper Rutkiewicz, Kuba Bania, Maciej Jarosz, Miłosz Fornal, Lena Jabłońska, Daria Zegan, Zuza Majchrzak, Nikola Smółka oraz Zuza Wasilczyszyn, wywalczyli awans do dalszego etapu rozgrywek.

Oprócz Turowa, do pojedynku stanęły szkoły z SP Parsęcko oraz z SP Żółtnica. Indywidualnie wyróżniono następujących zawodników: Kuba Bugaj III miejsce, Kuba Bania IV miejsce oraz Casper Rutkiewicz VI na VII możliwych miejsc. Wśród dziewczynek IV miejsce zajęła Nikola Smółka.  Pozostałym zawodnikom serdecznie gratulujemy, natomiast nagrodzonym osobom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach zmagań.

Olga Jankowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.