HOKEISTKI ZAJMUJĄ 3 LOKATĘ W POWIECIE

16 listopada dziewczęta z rocznika 2006 oraz młodsze rozegrały kolejny etap zmagań w unihokeja. Zawody odbyły się w ZS w Grzmiącej. Pierwszy mecz, w którym naszym przeciwnikiem była SP 7 Szczecinek, przyniósł gorycz porażki 0:2. Kolejne spotkanie z faworytem zawodów – SP Iwin – obudziło w nas nadzieję, kończąc się  wynikiem 1:0 dla nas. Niestety – dobra passa nie trwała zbyt długo – trzeci mecz (z SP 6) przegrałyśmy 0:1, natomiast ostatnie – czwarte spotkanie, w którym w szranki naprzeciwko nas stanęły dziewczęta z SP 4 – wygraliśmy 4:1, tym samym plasując się na trzecim miejscu w powiecie. Serdeczne gratulacje dla zawodniczek: Nikola Smółka, Zuza Wasilczyszyn, Ola Myszak, Lena Jabłońska, Oliwia Mastyło, Daria Zegan, Zuza Majchrzak.

Olga Jankowska

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.