Andrzejkowy zawrót głowy

Tak właśnie można ocenić dzisiejsze tańce, śpiewy i wszechobecną radość, która panowała w naszej szkole podczas andrzejkowych zabaw tanecznych zorganizowanych dla naszych wychowanków. Obie imprezy zarówno popołudniową dyskotekę  jak i zabawę andrzejkową zorganizowaną dla maluchów obsługiwał DJ Przemooo. Charyzma i doświadczenie DJ sprawiły że obie imprezy okazały się mega udane. Nasi podopieczni bawili się jak nigdy! Już dawno nie widziałam naszej młodzieży tak roztańczonej i rozśpiewanej. Na parkiecie królowała zarówno muzyka disco jak i pop, czy też techno. Każdy gatunek odpowiadał świetnie bawiącym się uczniom naszej szkoły. Dzieci młodsze oprócz tańców uczestniczyły również w zabawach i konkursach z nagrodami przygotowanymi przez prowadzącego.

Tak udane zabawy taneczne nie były by możliwe gdyby nie wsparcie ze strony Rady Rodziców za które serdecznie dziękujemy. Ogromne słowa uznania dla DJ Przemooo za super granie i fantastyczne prowadzenie imprezy dla maluchów. No i rzecz jasna wielkie dzięki dla uczniów za kulturalną i radosną zabawę. 

A. Wirkus

A oto fotorelacja z naszej zabawy:

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.