Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe Safari

Dnia 30 listopada przedszkolaki wzięły udział w interaktywnym widowisku multimedialnym  pod tytułem: „Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe Safari” w wykonaniu Teatru Show. Dzieci uczestniczyły w sposób czynny w spektaklu, który przeniósł je w świat Doktora Dolittle. W trakcie przedstawienia przedszkolaki nagradzały gromkimi brawami swoich kolegów, którzy dzięki otrzymanym biletom szczęścia wystąpili w filmowym studiu telewizyjnym. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy ludziom i zwierzętom. Dowiedziały się również jak dotrzeć do Afryki oraz jak pracować z kamerą i mikrofonem. Nasze przedszkolaki poradziły sobie doskonale z zadaniami aktorskimi. Sceny nakręcone z ich udziałem zostaną przesłane drogą mailową do wychowawców. Filmik wkrótce pojawi się na stronie internetowej naszej szkoły. Spektakl teatralny dostarczył przedszkolakom  miłych i niezapomnianych wrażeń.

Kamila Jakubowska, Krystyna Ludwiczak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.