Wymarzony prezent od Świętego Mikołaja – wycieczka uczniów klasy II i III do Parku Trampolin

Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na przybycie Mikołaja. Niepewnie udaliśmy się na salę, patrzymy jest, prawdziwy Święty Mikołaj, Po chwili poprosił nas do siebie i przekazał list, Nasza radość sięgała zenitu, gdy okazało się, że w prezencie od Mikołaja dostaliśmy zaproszenie do Parku Trampolin. Nasze marzenie spełniło się. Następnego dnia my uczniowie klasy II i III udaliśmy się na wyśnioną wycieczkę. Zabawom w Parku Trampolin nie było końca, Skakaliśmy do gąbkowych basenów, robiliśmy salta w powietrzu, celnie wrzucaliśmy piłki do kosza. Zabawa sprawiała nam wiele radości. Byliśmy zachwyceni  labiryntem. Pojedynek w ,,laser town” wzbudził w nas ogromne emocje i niesamowitą radość. Zmęczeni szaleństwem, ale bardzo szczęśliwi powróciliśmy do szkoły. Oczywiście chcemy jak najszybciej po raz kolejny wybrać się w to wspaniałe miejsce.

Od Mikołaja dostaliśmy najlepszy prezent na świecie!

Mikołaju, dziękujemy Ci!

Wychowawczynie: Teresa Salamon, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.