Prezentom nie było końca…

        Uczniowie klasy VI w tym roku otrzymali nietypowy prezent od Mikołaja, było to zaproszenie do Parku Trampolin w Szczecinku. Szóstoklasiści są żywym przykładem, że w każdym wieku można się świetnie bawić. Najbardziej przypadły im do gustu zmagania w  ,,Laser Town”, gdzie podzieleni  na dwa zespoły, mogli rywalizować ze sobą indywidualnie i zespołowo o miano lidera rozgrywek strategicznych. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości – sieć labiryntów i metalowe konstrukcje wprowadziły graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsycało specjalne oświetlenie, odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu. Te wszystkie efekty sprawiły, że uczniowie z Laser Town wyszli z dreszczami emocji, które mogli ,,wyrzucić” podczas skoków i salt w Parku trampolin. Zmęczeni, ale pełni pozytywnych przeżyć wróciliśmy do szkoły, gdzie  na uczniów czekały ponownie, tym razem skromne niespodzianki w postaci słodyczy i owoców.

Wychowawca: Jadwiga Sikora

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.