Warsztaty świąteczne

11 grudnia w przedszkolu w obecności pani dyrektor odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Celem warsztatów było wspólne wykonanie ozdób i dekoracji świątecznych. Po zaprezentowaniu krótkiego programu artystycznego uczestnicy warsztatów przystąpili do twórczej pracy. Przy dźwiękach kolęd, powstały kolorowe bombki, choinki oraz stroiki świąteczne. Podczas zajęć dzieci i zaproszeni goście wykonali również  własnoręcznie zdobione kartki świąteczne. Wszyscy z zapałem tworzyli piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje dzieła, które zostały zamieszczone na wystawie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

Serdecznie dziękujemy pani dyrektor oraz rodzicom za udział w warsztatach.

 wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.