Innowacja „Bajki – pomagajki” w grupie Krasnoludków

Krasnoludki rozpoczęły innowację pedagogiczną pod tytułem „Bajki – pomagajki”. Jej celem są spotkania z rodzicami i ich dziećmi, wspólne spędzanie czasu podczas słuchania bajki terapeutycznej oraz wykonywanie pracy plastyczno-technicznej do podanego tematu. Jak zwykle rodzice nas nie zawiedli, przybyli licznie, swoją obecnością zaszczyciła nas też Pani dyrektor, za co bardzo dziękujemy.Najpierw dzieci wysłuchały „Bajki o pajączku”, której tematem było wspieranie adaptacji dzieci w grupie przedszkolnej. Następnie rodzice wraz z dziećmi wykonali ozdoby świąteczne z masy perłowej dla osób bezdomnych i samotnych w ramach współprahcy naszgo przedszkola ze Szkolnym Kołem Caritas, a także dla chorych z Hospicjum w Szczecinku.

Wiesława Pakulniewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.