Poznajemy zawód strażnika miejskiego

Program „Poznajemy różne zawody” realizowany w klasie I,  staje się dla uczniów coraz to większą atrakcją. Obecnie uczniowie poznają zawody swoich rodziców oraz zawody pracowników szkoły. Miłym zaskoczeniem była dla nas wszystkich wizyta mamy Julii, p. Małgorzaty Kowalczyk, która wraz z koleżanką z pracy, a zarazem ciocią naszej pierwszoklasistki Natalki, p. Pauliną Peciak Nazarewską,  opowiedziały dzieciom jak zastać strażnikiem miejskim oraz na czym polega ich codzienna praca. Pierwszoklasiści zaprosili do siebie na to spotkanie  uczniów klasy II i III. Wielką niespodzianką dla dzieci było pojawienie się sympatycznej  mrówki, która zachęciła maluchów do sesji zdjęciowej. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Nie zabrakło również prezentów dla naszych pierwszoklasistów, które obecnie pełnią wspaniałą formę rozrywki na każdej przerwie.

Wychowawczyni kl. I Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.