Spotkanie z Afryką- uczniowie klasy drugiej i trzeciej na fascynującym spektaklu pt. ,,Dzika Afryka ”

Ciekawość zaprowadziła już niejednego podróżnika w nieznane lądy. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej chcąc przeżyć fascynującą przygodę wybrali się do kina ,, Wolność w Szczecinku na spektakl pt. ,,Dzika Afryka” zaprezentowany przez Teatr Współczesny w Krakowie. Spektakl wywarł na uczniach ogromne wrażenie. Dzieci poczuły się odkrywcami nieznanego lądu. Podróżowały wraz z głównym bohaterem po dżungli, pełnej dzikich zwierząt. Spektakl nauczył dzieci, ze życzliwość to jedyny ,,oręż” jaki zawsze warto mieć przy sobie. Bo dzięki dobroci i serdeczności zarówno dla ludzi jak i zwierząt można pokonać wiele trudności. Po powrocie ze spektaklu uczniowie pełni wrażeń pozostając w atmosferze przeżyć związanych ze spektaklem wykonały z różnorodnych klocków dzikie zwierzęta. Kreatywność naszych uczniów nie ma granic. Zwierzęta wyglądały jak żywe….

Wychowawczynie: Teresa Salamon, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.