MISTRZOSTWA GMINY SZCZECINEK W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW W RAMACH ROZGRYWEK IGRZYSK DZIECI WSZS SZCZECIN

Dnia 16.01.2019 r. w  hali sportowej w Turowie odbyły się Mistrzostwa  Gminy Szczecinek w  Mini Piłce Ręcznej chłopców, zorganizowane przez Pana K. Leśniewskiego. W mistrzostwach brały udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu Gminy Szczecinek. 

     Po zaciętej walce, przestrzegając zasad sportowego współzawodnictwa, reprezentanci naszej szkoły zajęli III miejsce. Zwycięskie zespoły otrzymały medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Szczecinek.

Zapraszamy do oglądania relacji ze spotkań w galerii zdjęć.

    Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc dalszych sukcesów sportowych.                                                                                                                

mgr  Leszek Turkowski

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.