Turowo spisało się na 6

Dzisiaj najstarsza reprezentacja chłopców naszej szkoły stanęła do walki w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej, które podobnie jak zawody dziewcząt odbyły się u nas. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i gdyby nie fakt, że zabrakło nam trochę warunków fizycznych (wzrostu i krzepy), to nasi chłopcy mogliby sprawić nie lada niespodziankę, a tak musieliśmy się zadowolić 6 miejscem. Tym razem zabrakło nam wiary w siebie i trochę chyba odwagi oraz trzymania nerwów na wodzy. Ale fakt faktem walczyli do końca i na 8 drużyn zajęli 6 miejsce pozostawiając za sobą drużyny SP Żółtnica i SP 4. Na podium natomiast znalazły się drużyny jako SP 5, która to szkoła wygrała podobnie jak w zawodach dziewcząt. Drugie miejsce przypadło SP 6 z niesamowitym bramkarzem i trzecie miejsce, a więc najniższy stopień podium ostał się SP 7 na czwartym i piątym miejscu uplasowały się natomiast drużyny SP Wierzchowo oraz SP 1.

Dziękuję wszystkim za piękną i czystą grę oraz wzorowy porządek w szatniach.

Pani Tosia

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.