MISTRZOSTWA POWIATU SZCZECINEK W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT W RAMACH ROZGRYWEK IGRZYSK DZIECI WSZS SZCZECIN

Dnia 24.01.2019 r. w  hali sportowej przy SP Nr 4 w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa  Powiatu Szczecineckiego w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt, w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci  WSZS w Szczecinie.  W  mistrzostwach brały udział reprezentacje szkół podstawowych rocznika 2006 i młodsze z terenu Powiatu  Szczecinek: Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczecinek, Szkoła Podstawowa Nr 7 Szczecinek, Szkoła Podstawowa Nr 4 Szczecinek, Szkoła Podstawowa w Żółtnicy i Szkoła Podstawowa w Turowie.

             Po turnieju klasyfikacja szkół przedstawia się następująco; I miejsce zajęła reprezentacja SP Nr 7,  II miejsce zajęły reprezentantki SP Nr 1. Nasza reprezentacja dziewcząt po zaciętej walce,  przestrzegając zasad sportowego współzawodnictwa,  zajęła III miejsce.

        Zwycięskie zespoły otrzymały puchar i medale ufundowane przez Powiat Szczecinek.

     Serdecznie dziękujemy dziewczętom za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc dalszych sukcesów sportowych.

 mgr  Leszek Turkowski

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.