Dzień Babci i Dziadka w klasie I

25 stycznia w klasie I odbyła się  wspaniała uroczystość, zorganizowana przez pierwszoklasistów dla swoich babć i dziadków. Wśród szanownych gości były babcie, dziadkowie oraz prababcie! Swoją obecnością zaszczyciła pierwszoklasistów Dyrektor Szkoły, p. Ilona Kaźmierska. Oczywiście nie mogło tego dnia zabraknąć również mam, które pomogły swoim pociechom w przygotowaniu poczęstunku. Uczniowie z wielką werwą i ogromnym przejęciem zaprezentowali inscenizację „Przez ogromne okulary, wszystko widzę – nie do wiary!” Jak najpiękniej potrafili zaśpiewali piosenki dla swoich dziadków i już tradycyjnie, zaprezentowali się w tańcach. Chłopcy zatańczyli do góralskiej piosenki „W murowanej piwnicy”. Dziewczynki, tym razem, zaprezentowały taniec z szarfami. Natomiast największą atrakcją był wspólny taniec „Let’s twist again”. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich dziadków pięknymi  portretami ze swoim zdjęciem. Na koniec uroczystości uczniowie zaprosili swoich gości na poczęstunek. Oczywiście nie odbyło się bez tortu, który upiekła jedna z zaproszonych babć.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów klasy I za ogromną pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.