Pierwszoklasiści poznają zawód policjanta

Pan policjant mundur nosi
I porządku wciąż pilnuje.
Rano, w nocy, po południu,
Wszystko zawsze kontroluje.

 

Wiedza pierwszoklasistów na temat pracy policjanta jest  dość obszerna, ale chęć poszerzenia jej sprawiła, że uczniowie zaprosili do swojej klasy policjantów. Spotkanie odbyło się w ramach programu autorskiego wychowawcy klasy „Poznajemy różne zawody” . Dzieci mieli przyjemność gościć w swojej klasie panią rzecznik KPP w Szczecinku,  Annę Matys oraz panów dzielnicowych z Gminy Szczecinek. Goście opowiedzieli pierwszoklasistom o pracy w tym zawodzie, odpowiedzieli na szereg pytań i zaprosili do siebie na komendę. Znając pierwszoklasistów skorzystają z zaproszenia na pewno.

Wychowawca klasy: Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.