Pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych w klasach O-III

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III w ostatnim tygodniu przed feriami zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Naszym najmłodszym uczniom w szkole wiedzę tę przekazała p. Izabela Jadwiżyc, przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinku  oraz p. Anna Matys, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Uczniowie zostali zapoznani z  niebezpieczeństwami, jakie mogą ich spotkać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Wspólnie przypomnieli sobie  obowiązujące przepisy ruchu drogowego, akcentując jak ważne jest ich przestrzeganie. Dzieci zostały poinformowane o konieczności noszenia na odzieży różnego rodzaju elementów odblaskowych, które szczególnie w okresie zimowym zwiększają bezpieczeństwo pieszych na drodze. Uczestnicy pogadanki chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i odpowiadali na zadawane pytania.

B. Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.