Bal przebierańców za nami

Prawdziwe księżniczki, Królowa Lodu, Zorro, Spider-Man, Batman, Frankenstein, biedronka, tygrysek, pirat, piesek, kotek, czarownica, anioł i diabeł, strażak, żołnierz, policjant i policjantka oraz biedronki i pszczółki, wróżki oraz wiele, wiele innych baśniowych postaci zawitało dziś do naszej szkoły w której to, odbył się bal przebierańców. Podobnie jak podczas andrzejkowego szaleństwa całą zabawę poprowadził niezastąpiony DJ Przemooo, który oprócz grania doskonałej muzyki prowadził zabawne konkursy, rozdawał słodycze i prezenty dla najmłodszych ufundowane przez Radę Rodziców i Spółdzielnię Uczniowską „Grosik”..

Samorząd uczniowski zajął się jak zwykle pomocą w prowadzeniu konkursów i przystrajaniem korytarzu. W klasach  natomiast dzieci z wychowawcami miały zorganizowane bogate stoły ze słodkościami.

Całej zabawie towarzyszył wszech obecny śmiech, radość i nieustający taniec. Hitem tegorocznej zabawy okazał się utwór o dość nieskomplikowanym refrenie, łatwym do zapamiętania „Jajajaja, Blablablabla”. Autor jest jednak dla mnie nieznany, chociaż zarówno młodsi jak i starsi uczniowi, którzy tym razem mieli zabawę zaraz po maluchach i równie dobrze się bawili, owy utwór znali na pamięć. Co prawda zbyt wiele słów w nim nie było ale refren wpadał od razu w uchoJ.Ważnym zauważenia faktem jest to, że nasi podopieczni młodsi i ci starsi doskonale potrafią się bawić, a przy tym jak się okazuje znają na pamięć praktycznie wszystkie utwory. Wszystkim dziękujemy za udaną zabawę,  a szczególne podziękowania kierujemy dla Rady Rodziców, DJ Przemooo i wszystkich uczniów, którzy jak zwykle okazali się niezastąpieni i bardzo pomocni.

Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.