ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO POWIATU SZCZECINECKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT – IGRZYSKA DZIECI WSZS SZCZECIN

Dnia 21 II 2019 r. w hali sportowej w Turowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt Igrzysk Dzieci w ramach rozgrywek wojewódzkich. W mistrzostwach brały udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu Powiatu Szczecineckiego.   

      Po zaciętej walce, przestrzegając zasad sportowego współzawodnictwa, reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejsce. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatu Szczecinek.

     Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc dalszych sukcesów sportowych.

mgr Leszek Turkowski

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.