Szkolne życie uczniów klasy drugiej!

Uczniowie klasy drugiej bardzo lubią swoją szkołę. Jest dla nich  drugim  domem rodzinnym. Aktywnie uczestniczą w zajęciach. Mają mnóstwo pomysłów. Są kreatywni, ciekawi świata i nowych wyzwań. Są otwarci na nowoczesne technologie, dlatego bardzo cieszą się, ze mają w klasie tablicę multimedialną, z której korzystają z ogromną chęcią. Lubią działać, poszukiwać i odkrywać .Z wielką pasją chcą nabywać różne umiejętności, rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Uwielbiają spotkania ze swoimi  kolegami  i koleżankami, z którymi chętnie spędzają  czas, wspólnie uczą się, pomagają  sobie, bawią  się i  rozmawiają..

Jak sami twierdzą, życie bez takiej szkoły  byłoby nudne i nieciekawe.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.