Zajęcia edukacyjne „Bezpieczny Internet”

W naszym przedszkolu w ramach akcji „Bezpieczny Internet 2019” odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa w internecie. Pedagog szkolny pan Andrzej Tarasewicz zapoznał dzieci z zasadami, którymi należy się kierować podczas korzystania z zasobów sieci oraz z konsekwencjami niewłaściwego użytkowania internetu. Podczas zajęć zostały zaprezentowane  filmy o zasadach bezpieczeństwa w internecie. Przedszkolaki miały również możliwość utworzenia sieci internetowej wykorzystując włóczkę. Podsumowaniem zajęć było wykonanie  prac plastycznych na temat  „Bezpieczny Internet: Działajmy razem!”, które zostały wyeksponowane na wystawie w sali przedszkolnej.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.