Jesteśmy kreatywni- wspólne zajęcia uczniów klasy drugiej z gimnazjalistami

Nasze kolejne wspólne działanie w ramach innowacji ,,Jestem kreatywny!. Razem ze starszym kolegą odkrywam i tworzę” było jak zwykle bardzo aktywne i twórcze. Nadchodząca wiosna pobudziła naszą wyobraźnię i kreatywność i razem z gimnazjalistami wykonaliśmy pierwsze wiosenne kwiaty. Czas upłynął nam bardzo szybko. Miła atmosfera, wspólne działania, pomoc starszych kolegów przyniosła wspaniałe efekty naszej pracy w postaci przepięknych papierowych kwiatów. Wspólne zajęcia dają nam wiele radości, uczą nas kreatywności oraz dają nam dużo wiary w to, ze potrafimy stworzyć przepiękne prace. A na koniec zajęć jak zawsze wspólne zdjęcia.

Małgorzata Menżyńska Biskup

Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.