„Kim chciałbym zostać w przyszłości”

Aktywnie realizując program „Poznajemy różne zawody” pierwszoklasiści, w dniu 8 marca, mogli poczuć smak rywalizacji, zwycięstwa, tremy i zaprezentować swoje zdolności recytatorskie oraz plastyczne uczestnicząc w dwóch konkursach klasowych . Miło nam było gościć tego dnia w naszej klasie grupę 6-latków, która z wielkim podziwem słuchała prezentowanych wierszy oraz podziwiała wykonane prace plastyczne. W szanownym gronie komisji konkursowej zasiadły: Dyrektor Szkoły  p. Ilona Kaźmierska, p. Kamila Jakubowska oraz p. Aneta Robak.

Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

Konkurs recytatorski – „Kim chciałbym zostać w przyszłości”

I miejsce – Laura Pikć

II miejsce – Amelia Białek

III miejsce – Aleksandra Bencych

Konkurs plastyczny – „Poznajemy zawody”

I miejsce – Julia Kowalczyk

II miejsce – Julia Miłkowska

III miejsce – Bartosz Kotowicz

Wszyscy uczniowie zasłużyli na ciekawe nagrody. Cudownym zakończeniem spotkania było wypowiedziane przez naszego Bartosza zdanie, które świadczy o dużej dojrzałości pierwszaków do uczestnictwa w  konkursach : „Nieważne kto wygrał, najważniejsza jest dobra zabawa”

Wychowawczyni: Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.