DLA KOBIET NA DZIEŃ KOBIET

Zaskoczyć kobietę jak wiadomo jest niezwykle trudno, a już zrobić to w Dniu Kobiet to sztuka prawie niemożliwa, no chyba że mamy do czynienia z najlepszą na świecie „Sekcją pływania humorystycznego” działającą  jak wiadomo, wszem i wobec, w naszej szkole.

8 marca każda Kobieta czeka na „Coś” –  coś niezwykłego, szalonego i nieprawdopodobnego! Stąd też Panowie muszą się nieźle nagimnastykować by Nam dogodzić.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie na szczęście ma w swoich kręgach odpowiednich ludzi, na odpowiednim stanowisku, z odpowiednim doświadczeniem i co najważniejsze smukłych i wygimnastykowanych Panów. To wszystko sprawia, że sprostanie temu zadaniu jest jak zwykle dla SU bardzo proste.

Założenia podstawowe- dawka humoru 100%, dobra zabawa 100%, uśmiech na twarzach Pań 100% i cel,  rzecz jasna, osiągnięty.

Program artystyczny „Sekcji pływania humorystycznego” przypadł do gustu całej społeczności szkolnej i rozbawił nie tylko Panie ale i Panów, co oczywiście cieszy i motywuje do dalszej pracy.

Po części teatralnej wszystkie Kobiety otrzymały lizaka, a Panie: Małgorzata Biskup, Małgorzata Kur, Beata Kaszuba, Ewa Porzezińska i Barbara Kłobus, wygrały jeszcze niezwykłą wizytę w szkolnym salonie piękności. Zaprezentowały widowni swoje wdzięki i w pełni wyszykowane wyszły na boisko. Tam stoczyły zacięty mecz siatkarski przeciwko Panom, podczas którego pokazały wysokiej klasy umiejętności siatkarskie.

A. Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.