Dyktando w języku angielskim

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs: SCHOOL SPELLING CONTEST (dyktando w języku angielskim).

Konkurs przeznaczony był dla uczniów kl. VII, VIII i III gimnazjum. Celem dyktanda było: rozwijanie zdolności uczniów, rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań językiem angielskim, promowanie nauki języka angielskiego, sprawdzenie znajomości zasad ortograficznych i interpunkcyjnych oraz podniesienie poziomu umiejętności pisania ze słuchu. Do konkursu przystąpiło 8 uczniów. 

Tekst dyktanda zawierał 130 słów. 

Oto wyniki konkursu:

I miejsce- Agata Wysocka (Kl. III b gim.) 5 błędów /130 słów

II miejsce- Sebastian Magierski (Kl. VII)  15 błędów/130 słów

Serdecznie wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w  konkursie, a laureatom gratuluję!

 

organizator: Ewa Bencych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.