MISTRZOSTWA GMINY SZCZECINEK W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- IGRZYSKA DZIECI WSZS SZCZECIN

Dnia 26.03.2019 r.  w Parsęcku odbyły się mistrzostwa Gminy Szczecinek w drużynowych biegach przełajowych szkół podstawowych Gminy Szczecinek dziewcząt i chłopców. W zawodach  naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2006 -2007

DZIEWCZĘTA: WASILCZYSZYN  Z. MYSZAK A. SMÓŁKA N. ZEGAND.

CHŁOPCY: RUTKIEWICZ C. BUGAJ J. FORNAL M. BANIA J.

W tej kategorii dziewczęta i chłopcy drużynowo zajęli I miejsca. Indywidualnie I miejsca zajęli Wasilczyszyn Z. i Rutkiewicz C. II- miejsca zajęli również reprezentanci naszej szkoły Myszak A. i Bugaj J. Miejsce VI wybiegała Smółka N.

OCZNIK 2008 – młodsi

DZIEWCZĘTA:  JABŁOŃSKA L. LEWITA A. PŁÓCIENNIK Z. TOMASZEWSKA N.

CHŁOPCY:  JURAK-OKOŃ K. ZEGAN B. JAROSZ M. SOROCZYŃSKI N. RAKOWSKI O.

W tej kategorii wiekowej nasi reprezentanci indywidualnie I miejsca zajęli Jabłońska L. i Jurak-Okoń K. Zegan B. zajął V miejsce.

Wszyscy uczniowie ukończyli bieg, dziewczęta na dystansie 800 m a chłopcy na dystansie 1000 m. Uczestnikom gratulujemy ukończenia biegu  i sportowej postawy w walce o jak najlepszy wynik. W poszczególnych kategoriach miejsca honorowane do reprezentowania naszej gminy w zawodach

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami ufundowanymi przez Urząd Gminy Szczecinek. Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc dalszych sukcesów sportowych.