MISTRZOSTWA GMINY SZCZECINEK W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- IGRZYSKA DZIECI WSZS SZCZECIN

Dnia 26.03.2019 r.  w Parsęcku odbyły się mistrzostwa Gminy Szczecinek w drużynowych biegach przełajowych szkół podstawowych Gminy Szczecinek dziewcząt i chłopców. W zawodach  naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2006 -2007

DZIEWCZĘTA: WASILCZYSZYN  Z. MYSZAK A. SMÓŁKA N. ZEGAND.                              

CHŁOPCY: RUTKIEWICZ C. BUGAJ J. FORNAL M. BANIA J.

W tej kategorii dziewczęta i chłopcy drużynowo zajęli I miejsca. Indywidualnie I miejsca zajęli Wasilczyszyn Z. i Rutkiewicz C. II- miejsca zajęli również reprezentanci naszej szkoły Myszak A. i Bugaj J. Miejsce VI wybiegała Smółka N.

OCZNIK 2008 – młodsi

DZIEWCZĘTA:  JABŁOŃSKA L. LEWITA A. PŁÓCIENNIK Z. TOMASZEWSKA N.                               

CHŁOPCY:  JURAK-OKOŃ K. ZEGAN B. JAROSZ M. SOROCZYŃSKI N. RAKOWSKI O.

W tej kategorii wiekowej nasi reprezentanci indywidualnie I miejsca zajęli Jabłońska L. i Jurak-Okoń K. Zegan B. zajął V miejsce.

      Wszyscy uczniowie ukończyli bieg, dziewczęta na dystansie 800 m a chłopcy na dystansie 1000 m. Uczestnikom gratulujemy ukończenia biegu  i sportowej postawy w walce o jak najlepszy wynik. W poszczególnych kategoriach miejsca honorowane do reprezentowania naszej gminy w zawodach

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami ufundowanymi przez Urząd Gminy Szczecinek. Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc dalszych sukcesów sportowych.

Leszek Turkowski

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.