MISTRZOSTWA GMINY SZCZECINEK W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA DZIECI WSZS SZCZECIN

Dnia 28.03.2019 r.  na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Turowie odbyły się mistrzostwa Gminy Szczecinek w mini piłce nożnej chłopców. W zawodach  naszą szkołę reprezentowali uczniowie rocznika 2006 i młodsi .W rozgrywkach systemem „każdy z każdym” uczestniczyli uczniowie ze szkół: SP Gwda Wielka, SP Parsęcko, SP Wierzchowo, SP Żółtnica. Uczestnicy turnieju rywalizowali zgodnie z przepisami i zasadami fair-play oraz wykazali się dużym zaangażowaniem w walce o najlepsze miejsca. Najlepszą drużyną, pokonując wszystkie zespoły, okazali się reprezentanci naszej szkoły zajmując pierwsze miejsce i prawo do reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy.

Najlepsze zespoły zostały uhonorowane pucharem, medalami oraz dyplomami ufundowanymi przez Urząd Gminy Szczecinek.

Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc dalszych sukcesów sportowych.

Leszek Turkowski

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.