Śpiewy, tańce, wywijańce –wspólne zajęcia muzyczne uczniów klasy drugiej z grupą 5-latków

To była nietypowa i bardzo radosna lekcja muzyki. Uczniowie klasy drugiej zaprosili na nią grupę 5-latków wraz z wychowawczynią. .Na początku zaprezentowali swoim młodszym kolegom swoje umiejętności muzyczne oraz grę na instrumentach perkusyjnych .Potem nadszedł czas na wspólną naukę piosenki do której układ taneczny poruszył nawet najbardziej zatwardziałych. Wspólne zajęcia okazały się świetną zabawą .Pokazały jak wspaniale nasi mali uczniowie swoją naturalnością odkrywają świat muzyki oraz ich ogromną wrażliwość muzyczną. Początkowa nieśmiałość niektórych uczniów bardzo szybko została pokonana i przeobraziła się w wielkie umiejętności, kreatywność oraz zaskakujące talenty taneczne.

Wychowawczyni : Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.