TUROWO IV W PÓŁFINALE VI W WOJEWÓDZTWIE

Z takim wynikiem kończymy rywalizację dziewcząt w ramach IMS w koszykówce. Wynik zasługuje na ogromne uznanie i pochwałę, mimo iż nie byłyśmy faworytkami. Dziewczęta pokazały, że mają w sobie ogromnego ducha walki i swoim zacięciem sportowym zabrnęły w tym roku na szczyt swoich możliwości. Oba mecze, które dziś zagrałyśmy niestety przegrałyśmy, 28:35 i 24:26, ale po nieprawdopodobnej walce. Dziś dziewczyny pokazały kawał pięknej koszykówki.

Zasłużyłyśmy na ten półfinał i grałyśmy w nim uczciwie mając cel, dać z siebie wszystko. Ten cel osiągnęłyśmy, za co dziewczętom ogromnie dziękuje bo jako drużyna, przez trzy lata wspólnej pracy, osiągnęłyśmy wszystko co chciałyśmy – trzykrotnie finał wojewódzki, a w tym jedno wicemistrzostwo. GRATULACJE, JESTEŚCIE WIELKIE I DLA MNIE NAJLEPSZE.

A. Wirkus

 

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.