Gminny Konkurs Recytatorski

3 kwietnia 2019 roku nasze uczennice przyjechały do Szkoły Podstawowej w Parsęcku, gdzie  odbył się Gminny Konkurs Recytatorski ,,Poezja jest dobra na wszystko” .

Uczestnicy występowali w dwóch grupach wiekowych: klasy I- IV oraz klasy V- VIII. Uczniowie zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze. Ich występy wzruszały i bardzo się podobały, więc komisja konkursowa miała trudne zadanie, by wybrać najlepszych.

Niespodzianką był występ Pana Leonarda Jaworskiego, poety, członka szczecineckiego klubu poetyckiego Opal, który zaprezentował swoje wiersze. Czas umilił również występ szkolnego chóru dziewcząt z SP w Parsęcku.

Komisja konkursowa miała trudne zadanie, by wybrać najlepszych.

Nasze reprezentantki ponownie wyjechały z konkursu jako laureatki i zwyciężczynie:

-w kategorii I-IV Julia Brajer otrzymała I miejsce, a Zosia Bakuła wyróżnienie

-w kategorii V-VIII  Aleksandra Myszak otrzymała II miejsce.

Zwycięzcy otrzymali nagrody -gry planszowe oraz  dyplomy i słodki poczęstunek. Gratulacje.

Mariola Stefaniak, Małgorzata Kur

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.