Warsztaty świąteczne

W miesiącu kwietniu w przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczno- techniczne z udziałem rodziców. Celem warsztatów była integracja zespołu dzieci i rodziców oraz wspólne wykonanie ozdób i dekoracji świątecznych. Wspólnie malowali wcześniej przygotowane z masy porcelanowej figurki świąteczne oraz wykonali na łyżce drewnianej pięknego kogucika. Podczas zajęć dzieci, rodzice i zaproszeni goście ( p. dyrektor I.Kaźmierska )   wykonali własnoręcznie zdobione kartki świąteczne. Wszyscy z zapałem tworzyli piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Prace dzieci zostały zamieszczone na wystawie z okazji Świąt Wielkanocnych.

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz p. dyrektor za udział w warsztatach.

Wychowawca Krystyna Ludwiczak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.