Wielkanocne warsztaty plastyczne w grupie Sówki

4 kwietnia w przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Celem warsztatów było wspólne wykonanie ozdób i dekoracji świątecznych. Podczas zajęć dzieci  i zaproszeni goście wykonali własnoręcznie zdobione kartki świąteczne oraz ozdabiali styropianowe jajka różnymi technikami plastycznymi. Wszyscy z zapałem tworzyli piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje dzieła, które zostały zamieszczone na wystawie z okazji Świąt Wielkanocnych. Kartki świąteczne zostaną również zaprezentowane na Gminnym Kiermaszu Wielkanocnym.

Wszystkim obecnym na warsztatach gościom i rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych!

wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.