Uczniowie klasy drugiej stawiają na zdrowie

Dzień 8 maja przepełniony był treściami dotyczącymi zdrowia. Uczniowie pracując w grupach wykonywali szereg zadań związanych ze zdrowym odżywianiem, ze zdrowym trybem życia oraz walką o piękną, czystą i zdrową naszą Ziemię. Wykonywane zadania dały uczniom  możliwość utrwalania wiadomości związanych ze zdrowiem Uświadamiały im, co wpływa na zdrowe odżywianie się oraz zachęcały  do spożywania zdrowych produktów. Zadania były bardzo różnorodne. Jedni wykonywali obrus owocowo-warzywny, inni talerzyki pełne owoców i warzyw. Następna grupa stworzyła piramidę zdrowego żywienia oraz szaszłyki owocowe, Przy pięknie udekorowanym stole, dzieci spożywały przygotowane przez siebie kolorowe i bardzo zdrowe kanapki. Na koniec posprzątały teren wokół szkoły. Uczniowie klasy drugiej podczas wykonywania zadań  wspaniale ze sobą współpracowali   i byli bardzo dumni z efektów swojej pracy.

Wychowawczyni klasy drugiej : Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.