„Zośka, Piraci i wielka draka” – przedszkolaki w kinie na przedstawieniu teatralnym

To opowieść o dziewczynce ,która pragnie zostać piratką i chce udowodnić, że bycie piratem nie jest zarezerwowane tylko dla chłopców. Zosia wyrusz w piracką podróż, a jaka z tego wyszła draka mogliśmy zobaczyć towarzysząc dziewczynce  w jej morskich przygodach i zmaganiach. Był to spektakl o sile marzeń i odwadze w ich realizacji, jeśli jest się odważnym i wytrwałym wtedy wszystko jest możliwe. Dzieci dowiedziały się, że „chłopięce” zabawy nie są zarezerwowane tylko dla chłopców- dziewczynki tez mogą bawić się samochodami i chodzić po drzewach. Spektakl bardzo się dzieciom podobał, wróciły do przedszkola pełni wrażeń i zadowolenia.

   Wychowawcy oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.