Uczniowie klas I-III ,,Sprzątają Ziemię”

Uczniowie klas I-III  z ogromną chęcią przystąpili do  międzynarodowej kampanii  ,,Sprzątania Ziemi” odbywającej się na całym świecie. Odpowiednio przygotowani wyruszyli na sprzątanie terenu wokół naszej szkoły. Akcja, w której nasi najmłodsi uczniowie brali udział miała na celu zwiększenie świadomości ekologicznej. Przed przystąpieniem do sprzątania,  w klasach odbyły się pogadanki związane z tym jak ważne dla naszej planety jest dbanie o jej czystość. Cieszy fakt, iż nasi uczniowie mają dużą świadomość ekologiczną. Zdają sobie sprawę, że wyrzucanie nawet pojedynczych śmieci przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Uczniowie z zadowoleniem i z wielką dumą stwierdzili, że teren wokół naszej szkoły jest zadbany i czysty.

Wychowawczynie klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.