Uczniowie klas I-III Świętem Pieczonego Ziemniaka przywitali jesień

Świętem pieczonego ziemniaka pożegnaliśmy lato i przywitaliśmy jesień. Już od samego rana sprzyjała nam piękna  pogoda. Panowie konserwatorzy przygotowali dla nas ognisko, które swym zapachem przyciągało nas i na które czekaliśmy z niecierpliwością. Do ogniska wrzuciliśmy wcześniej przygotowane odpowiednio ziemniaki. Gdy nasze ziemniaczki piekły się w ognisku, my bawiliśmy się przednio na placu zabaw. Zabawy były świetną okazją do zacieśniania naszych więzi i naszej integracji. Gdy wróciliśmy do klas, czekał na nas gość honorowy tego dnia Pieczony Ziemniak. Był przepyszny. Super zabawą było również wykonanie przez nas pieczątek z ziemniaków, a następnie wykonanie prac plastycznych. To był wspaniały dzień. Dziękujemy naszym Panom konserwatorom za  wspaniale upieczone i smakowite ziemniaczki. Jesień została przez nas przywitana należycie.

Wychowawczynie klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.