Innowacja „Mały MasterChef” rozpoczęta!

W minionym tygodniu uczniowie klasy II rozpoczęli swoją przygodę kulinarną pt. „Mały MasterChef’”. Dzień ten obfitował w zajęcia na których wiele rozmawialiśmy o tym, jak bardzo ważne dla naszego zdrowia  i organizmu jest spożywanie owoców. Kwintesencją tego dnia było wykonanie owocowych szaszłyków wg własnego pomysłu i upodobania. Drugoklasiści, chcąc zachęcić pozostałą społeczność szkolną do spożywania owoców udali się na degustację, zarówno do przedszkolaków, jak i starszaków. Miłym zaskoczeniem dla nich było, że nikogo do spożywania owoców zachęcać nie trzeba – wszyscy chętnie podjadali, a i nawet żartowali, że bardzo podoba się im  innowacja  i już nie mogą doczekać się kolejnych degustacji z tej serii.

Wychowawca klasy II

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.